השאירו את הפרטים ונחזור אליכם

וילונות הצללה

וילונות הצללה איכותיים ומעוצבים ניתן למצוא בחברת וילונות כנען אשר ממוקמת במודיעין. החברה קיימת מזה 10 שנים ולאורך פעילותה העניקה את שירותיה לאינספור לקוחות מרוצים אשר הצליחו להשיג את העיצוב המושלם לבית ולמשרד באמצעותם של הווילונות. הנכם מוזמנים לעיין בין הקטגוריות השונות שבאתר ולהתרשם ממגוון סוגי הווילונות השונים אשר עומדים לבחירתכם. נשמח לעמוד לשירותכם ולספק את הייעוץ והליווי בכל התלבטות בנושא הווילונות.

על תפקידם של וילונות הצללה 

וילונות הצללה, כשמם הם, נועדו ליצור אפקט הצללה בחלל בו הם נמצאים. את הווילונות הללו ניתן למצוא בעיצובים וסגנונות שונים, כך שיתאימו לכל חלל בו נבחר להציב אותם. וילונות מיוחדים אלו ממלאים שני תפקידים חשובים אשר משמעותיים בעבור כל חדר בו הם יימצאו.

  • הצללה – וילונות הצללה, ייצרו בעבורכם את ההצללה הרצויה ברמה המבוקשת. כך שבמידה ואתם מעוניינים לתלות אתם בחדר השינה, תוכלו ליהנות משינה טוב בחדש מוצל מבלי שקרני השמש יתגנבו אל עיניכם ויעירו אתכם בזדון.
  • עיצוב – בדיוק כמו כל סוג אחר של וילון, גם וילונות אלו ממלאים תפקיד משמעותי בעיצובו של החלל בו הם נמצאים. כך שבין אם תתקינו אותם במשרד או בסלון, יהיה עליכם לוודא כי הווילון החדש שלכם מצליח להשתלב בצורה המוצלחת ביותר עם העיצוב הקיים. וילון נכון יוסיף מאוד למראה החדר, אך וילון שאינו מתאים עלול להעמיס על המקום וליצור התנגשות בין שני קווי עיצוב שפשוט אינם מתאימים.

וילונות בהתאמה אישית

לפעמים מציאתו של הווילון המושלם אינה פשוטה כפי שהיינו רוצים. אך בעשרת השירות המקצועי והאמין של חברת וילונות כנען, ניתן כעת להתאים באופן אינדיבידואלי כל וילון. זאת הן מבחינת הגודל, הדוגמא, הצבע וסוג הבד. מעבר לכך, חברתנו תוכל לסייע לכם גם בשלב התקנת הווילון המבוקש על ידכם במיקום החדש שלו, זאת בין אם מדובר על מבני מגורים, משרדים וכיו"ב. אל תוותרו על ההזדמנות למצוא את הווילונות עליהם תמיד חלמתם, צרו קשר עם חברתנו עוד היום!

נראה כי לא נגזים כשנגיד שאחד הפריטים החשובים ביותר הן במבני מגורים והן במשרדים או עסקים אחרים, הוא וילון הצללה. אם מכירים מעט יותר לעומק את התחום של מכירת וילונות הצללה, מבינים מיד עד כמה המספר הרב מאוד של דוגמאות ושל משווקים של מוצר זה, מעיד על כך שרבים הם אלו שצריכים וילון כזה. הצורך הגדול הזה מסופק על ידינו בצורה מקצועית מאוד בזכות שילוב בין איכות המוצר, דוגמאותיו הרבות, התאמתו האישית, וייעוץ מקצועי.

בין יעילות גבוהה לעיצוב מיוחד

הדבר הראשון שיכול להציג לנו וילון הצללה מוצלח הוא היעילות שלו. חשוב לנו להדגיש את השיווק המקצועי שלנו שמבטיח בכל מאת האחוזים את יעילותם של וילונות הצללה הן בבית גדול, הן בדירה צנועה וכמובן הן במשרדים או בחנויות. יחד עם היבט היעילות עלינו לזכור עד כמה וילון כזה גם חייב להציג עיצוב בעל אופי משלו כדי לחדש ולרענן את המראה הכללי. שילוב כזה בין יעילות לעיצוב הוא משהו שאנו מקפידים להציג ללקוחות שלנו במכירת וילונות הצללה איכותיים.

הזמנה שיוצרת שביעות רצון מלאה

מאחר ואנו מכירים את צרכיו של הלקוח הישראלי כבר לא מעט שנים, אנו גאים להגיד במלוא הצניעות שאצלנו קל יותר לרכוש וילונות הצללה כמה שיותר מהר ובהרגשת ביטחון מלאה. אנו דואגים לשלב בין ייעוץ אמין ומדויק, עיצוב בהתאמה אישית לכל לקוח, מבחר שיכול לענות על כל דרישה, ואפילו התקנה מקצועית. כך אנו יודעים שכל לקוח שרכש מאתנו נהנה בצורה מלאה וממצה מווילון ההצללה וממליץ לאחרים בחום להגיע גם הם אלינו בקרוב.

וילונות הצללה לסלון הבית

וילונות הצללה מודרניים למגוון חללים 

האדריכלות המודרנית מעודדת שימוש בתנאי הסביבה הטבעיים. זאת, כדי להפחית עלויות של מיזוג ושל תאורה. בהתאם לכך, היא פותחת חלונות גדולים במבנים. וילונות הצללה הם הפתרון המעולה שיעזור לכם לווסת את האור לצרכים שלכם בבית ובמשרד, כדי שתוכלו ליהנות מהאור הטבעי והבריא בשעות הנכונות. כמו כן, וילונות אלה נותנים לכם את כל האווירה הנעימה ובחנות וילונות כנען ישמחו להתאים לכם את הווילון הנכון לכל סגנון וטעם.

וילונות הצללה הם יותר מווילון

  • אווירה של כל חדר נקבעת לא רק לפי העיצוב שלו אלא גם לפי כמות האור שנכנסת לחדר. אור טבעי הוא הכי טוב כמובן, אלא שגם מהטוב הזה רצוי לקבל במידה הנכונה. וילונות שנועדו להוסיף צל לחדר ולווסת את האור שמאיר אותו הם וילונות שיכולים להיות מכל חומר שהוא, ובלבד שימלאו את התפקיד שלהם בהצללה.
  • היתרון הגדול ביותר של וילון שאפשר לעצב אותם מחומרים מגוונים ובצורות שונות. כל זאת, כדי לקבל את הדגם שנכון לסגנון העיצוב שלכם. אפשר למצוא הצללה רכה יותר מווילונות שקופים למחצה, או הצללה כבדה יותר. כאשר הסגנון שלכם מכתיב את החומר אין צורך להגביל את עצמכם. אתם יכולים למצוא היום וילונות יחידים או כפולים במרקמים שונים, בשכבות או בקפלים, נעים ברכות או נופלים בכבדות, והכל כדי למלא את התפקיד שלהם לתת לכם אור במידה שנוחה לכם.
  • הצללה חשובה במיוחד במשרד, משום ששם כל אחד מעדיף את האור שנוח לו. זה גם נותן תחושה נעימה יותר לעבוד במקום שבו אין אור מסנוור מדי, ואפשר לתפקד ולעשות כל מה שצריך לעשות במשרד בנוחות.
  • בישראל צל פירושו גם קרירות מסוימת שבה אפשר להרגיש טוב יותר – וזה בדיוק מה שהווילונות נותנים. זהו חלק מהאמצעים הטבעיים שאפשר להתקין כדי להבטיח שהחדר יהיה קריר ונעים גם בשעות החמות.

התקנה וייעוץ לכל וילון בהתאמה

יועצים ותיקים של חנות וילונות כנען מודעים היטב לצורך של כל בית בהתקנת וילונות הצללה. זאת בכדי שההרגשה תהיה נעימה יותר. העיצוב אינו שלם ללא וילונות וללא צבע שרק וילונות יכולים לספק לבית, ולכן הם טורחים רבות למצוא לכם את הדגמים והרעיונות הטובים ביותר, שיהיו מגוונים מספיק לכל טעם וסגנון.

גלריה שלנו

השאירו את הפרטים ונחזור אליכם
שיווק אינטרנטי לעסקים שיווק אינטרנטי לעסקים