השאירו את הפרטים ונחזור אליכם

  איך בוחרים וילונות מבד?

  יש אלמנט אחד של עיצוב הבית שאתם פשוט לא יכול להתעלם ממנו – וילונות בד. הם אחד מאותם חלקי עיצוב חיוניים שיכולים לתת את הטון לחדר. מקל ונוח ועד מהותי ומסורתי, מצבעים אחידים להדפסים, מבדים נשפכים ועד טקסטיל אטום כבד – האפשרויות הן אינסופיות. עם המגוון העצום של אפשרויות לוילונות בד הבחירה הנכונה יכולה להיות די מבלבלת. מה שיכול לעזור לכם להחליט זה ביקור באולם התצוגה המודרני והאופנתי של כנען וילונות, שם תוכלו לראות את המגוון הרחב של הוילונות המוצגים לראווה, לגעת בבדים ולבחור את הוילון שהכי תאהבו.

  בחרו את הבד הנכון עבור וליונות בד

  החומר ממלא תפקיד חיוני במראה הווילונות וכתוצאה מכך, מושפע גם מראה החדר. מתחרה שקופה ועד כותנה קלה, בד במשקל בינוני ועד קטיפה כבדה, יש סביבכם שפע של אפשרויות. שני הגורמים שעליכם לקחת בחשבון בעת בחירת הבד עבור וילונות בד לחדר הם:

  • כמות אור השמש שאתם רוצים להזרים פנימה
  • מצב הרוח והעיצוב של החדר שלכם. לדוגמה, בדים כבדים יותר מתאימים לחדרים מסורתיים יותר בעוד שבדים שקופים עובדים בצורה הטובה ביותר בחדרים מינימליסטיים יותר

  יש לזכור גם כי כל בד נופל בצורה שונה מהגבהה ולכן יראה אחרת כשהוא מקופל ומשוך לאחור.

  בחרו וילונות בד על סמך התחזוקה הנדרשת

  הבד והחומר של וילון קובעים כיצד יש לנקות אותו ובאיזו תדירות. בעוד שאת כל וילונות הבד יש לכבס כל 3-6 חודשים, ישנם כמה וילונות בד שדורשים טיפול מיוחד יותר.

  בדים בתחזוקה נמוכה: אם אתם מחפשים וילונות שצריך לכבס פעמיים בשנה בחרו בכותנה או בדים סינתטיים. ניתן לכבס אותם במכונה אם הם לא מצופים, או לעשות לווילונות המרופדים שלכם כביסה מהירה ביד. אפשרות מצוינת לאלו עם אלרגיות לאבק או ילדים קטנים וחיות מחמד בבית.

  בדים בתחזוקה גבוהה: כל וילון שיש לו קפלים חייב ניקוי יבש ללא קשר לבד. עם זאת, צמר, משי ווילונות שקופים חייבים לנקות יבשים או לכבס ביד במים קרים כדי לשמור על צבעיהם וצורתם.

  תמיד עדיף לקחת בחשבון את וילונות הבד בזמן שאתם מחליטים על שאר העיצוב של החדר. בעזרת מגוון הוילונות שיש לחברת כנען וילונות להציע לכם, העיצוב שלכם יהיה מתואם והרמוני יותר. תזמינו וילונות חלומיים של כנען וילונות עוד היום, ותקבלו אותם עד דלת הבית.

  השאירו את הפרטים ונחזור אליכם

   שיווק אינטרנטי לעסקים שיווק אינטרנטי לעסקים