השאירו את הפרטים ונחזור אליכם

  איך לבחור וילונות לבית?

  אי אפשר לדמיין דירה מודרנית ללא עיטור טקסטיל של חלונות. וילונות לבית מוסיפים חן אפילו לחדרים האפלים והקטנים ביותר עם חלונות קטנים ובכך הופכים את החדר לנוח יותר ונעים למגורים. וילונות לבית מווסתים את זרימת האור, מבודדים את החלל מעיניים סקרניות ויוצרים בידוד רעש וחום נוסף. וילון לחלון יכול לשנות חזותית את גודל החדר, להגדיר מבטאים ו"לתמוך" בפתרונות עיצוב צבעוניים. אתם תוכלו לבחור וילונות שיתאים לכל חלל בבית שלכם ממגוון רחב של וילונות בעלי סגנונות מגוונים המופיעים בקטלוג של כנען וילונות, המספקת וילונות ממגוון חברות המובילות בשוק בארץ וגם בחו"ל.

  מטרתן השונות של וילונות לבית

  ניתן לצמצם את כל הפונקציות של וילונות לבית ל-2 קבוצות: וילונות בעלי תועלת ופונקציונאליות – כמו לדוגמא שליטה בתאורה של החדר. ואסתטיות – וילונות לקישוט החדר. כאשר הם אינם שוללים, אלא משלימים זה את זה. לדוגמא אם אתם מחפשים וילונות כדי לווסת את זרימת אור השמש, בחרו וילונות תלויים. בעת הבחירה, התמקדו בצפיפות החומר, ולא במשקל המוצר. הם תפורים הן מבדים כבדים, כגון אקארד, והן מבדים קלים יותר, כמו פשתן, כותנה, משי.

  אם אין לכם צורך בהצללה של החדר, ואתם להפך רוצים להאיר אותו, רכשו וילונות לבית עם חתכים שקופים אנכיים של חומר קל, כמו אורגנזה או משי. לעתים קרובות מוצרים משולבים עם וילונות, אבל בחדרים קטנים השילוב הזה נראה מסורבל מדי ותופס מקום. לכן, אצל כנען וילונות תוכלו למצוא וילונות שניתן להשתמש בהם ללא אביזרים נוספים. לדוגמה, וילונות זברה או וילונות הצללה.

  שילובים מוצלחים עבור וילונות לבית

  ניתן לשלב כמעט את כל סוגי הווילונות הקיימים. אבל לכל סוגי וילונות יש את השילובים שבהחלט יגרמו להם להראות ייחודיים ומקוריים יותר. לדוגמא המטבח יהפוך להרבה יותר נוח אם חלק מהחלון יהיה מעוטר בבדים כמעט שקופים בסגנון בית קפה, והפתח מעוטר בטול. אל תפחדו ליישם את הרעיונות היצירתיים ביותר כדי ליצור עיצוב פנים ייחודי ואינדיווידואלי. כאשר אתם תמיד יכולים להיעזר בצוות המומחים של כנען וילונות, אשר ישמחו לענות לכם על השאלות ולייעץ בבחירת שילובים מנצחים של סוגי וילונות שונים.

  השאירו את הפרטים ונחזור אליכם

   שיווק אינטרנטי לעסקים שיווק אינטרנטי לעסקים