השאירו את הפרטים ונחזור אליכם

  מהם וילונות הצללה?

  וילונות הצללה עשויים לרוב מבד רך המחובר למוט או למסגרת בקצה העליון. וילונות הצללה מגיעים במגוון רחב של אורכים, רוחבים, צבעים וחומרים וגודלם מתאים למסגרת החלון, שלא כמו וילונות התלויים מתחת לאדן. כדי להכניס אור פנימה או לראות את החוץ, עליכם להעלות את הצלון באמצעות חוט, רולר או מנגנון הרמה. כאשר הווילון מתרומם, הוא מתכרבל או מתגלגל סביב מוט, בהתאם לסגנון הווילון, ויש הרבה סגנונות של וילונות הצללה, אשר את כולם תוכלו למצוא בקטלוג של כנען וילונות.

  וילונות הצללה רולר פשוטים הם לא יקרים, וכפי שהשם מרמז, החומר מתגלגל סביב הרולר העליון. סוגים פופולריים אחרים של וילונות כוללים גוונים רומאיים, הנמשכים לקפלים עמוקים; וילונות בלונים שמתנפנפים לבלוני בד, ווילונות קשירה, הנצמדים בקשירת בד כדי להחזיק אותם פתוחים. עם סגנונות רבים, אתם יכולים למצוא את וילון ההצללה המתאים ביותר כדי להשלים כל עיצוב לחדר.

  וילונות הצללה- רמות שונות של סינון אור

  וילונות הצללה הם וילונות "רכים" העשויים מחומרים על גליל מתמשך לכיסוי רצועה גדולה של פתח חלון, מתאימים היטב לחלון ונערם בצורה מסודרת בחלק העליון. הווילונות נמשכים למעלה ולמטה על ידי חבלים או מגולגלים עם מכשיר קפיץ. וילונו הצללה  נקראים גם וילונות רכים מכיוון שהבד והתחושה שלהם יוצרת חמימות וזורמה. למרות שאינכם יכולים לחסום את חדירת האור לגמרי, אתם יכולים לבחור רמות שונות של אטימות עבור העדפות האור. וילונות הצללה רולר ובסגנון רומאי הם מצלילים הפופולריים ביותר, אותם תוכלו למצוא במגוון צבעים אצל כנען וילונות.

  אפשרויות גלגול שונים של וילונות הצללה

  לווילונות הצללה מסוימים יש כיסי אוויר קטנים הלוכדים אוויר חם וקר, ויוצרים יעילות אנרגטית מעולה. בנוסף, כמעט כל צבע זמין ודפוסים ועיצובים רבים מוסיפים לרבגוניות שלהם. מצלילים רומאיים הם וילונות בד אלגנטיים היוצרים קפלים אופקיים רכים במורד החלון עם הורדתו. גוונים רומאיים מציעים גם אלטרנטיבה לווילון שהוא פחות רשמי ופחות יקר. אבל אל תתעלמו משימוש בווילונות אלו לבידוד נוסף והוספת משיכה דקורטיבית יפה. שחררו את היצירתיות שלכם ותראו איך אתם יכולים לשלב תריסים ווילונות הצללה למראה שהוא כל מה שאתם מייצגים. בעזרת הזמנה מהירה של וילונות דרך כנען וילונות, עוד היום תוכלו לתלות את וילונות ההצללה שלכם ולהביא את הטעם הייחודי שלכם לעיצוב החדר.

  השאירו את הפרטים ונחזור אליכם

   שיווק אינטרנטי לעסקים שיווק אינטרנטי לעסקים